Pension pod Vlekem

Ubytování v srdci Jizerských hor…

Vybavení:

  • kapacita 40 lůžek ve dvou, čtyř a pěti lůžkových pokojích
  • prostorné pokoje s vlastní koupelnou, TV a WiFi připojením
  • vlastní velké parkoviště, lyžárnu/kolárnu s vysoušečem bot a velkou společenskou místnost
  • v létě je možné také využít dětské hřiště, velkou udržovanou louku u dětského hřiště a také ohniště s grilem a pergolou.

Stravování:

   • v ceně ubytování je pro hosty připravena snídaně
   • každý pokoj má k dispozici vlastní ledničku, sadu nádobí, a to včetně hrnců. V kuchyni naleznete indukční vařiče, mikrovlnné trouby i rychlovarné konvice
Lokalita a okolí – spousta letních i zimních radovánek

V zimě je samozřejmě nejvíce navštěvovanou atrakcí dětský zimní lyžařský areál Severák. Je zde 11 různých vleků různých obtížností. Pro ty nejmenší je připraven i pojízdný koberec a pokud své děti svěříte do péče lyžařským instruktorům, budete z jejich pokroku nadmíru nadšeni. Samozřejmě je možné na závěr navštívit i mnohem větší sjezdovky na Tanvalském Špičáku.

Ten je od nás vzdálen jen cca 10 minut jízdy autem a v rámci vaší permanentky můžete jeden den lyžovat na Špičáku bez nutnosti dalších doplatků. Nástupní místo Jizerské magistrály Kaplička je samozřejmě také kousíček. Tedy zhruba 1 km. Ideální warm up před běžeckým výkonem.

V létě je pak aktivit v našem okolí nepoměrně více. Na sjezdovkách je možné zkusit fotbal golf, vyrazit po modré přímo na rozhlednu Královku, nebo zajít nad Severák na rozhlednu Slovanku a pak pokračovat dál směr Jablonec na rozhlednu Bramberk. Pro děti je pak připravena Smrčkova naučná stezka kolem Severáku a po cestě na Prezidentskou chatu se můžete dozvědět spoustu zajímavostí na naučné stezce Hrabětické louky.

Na Prezidentskou se dá také dojít okruhem jež vede podél Josefodolské přehrady a skvělá zpráva je, že i tato cesta je již sjízdná s kočárkem. Lesy ČR totiž upravily kamenitý kus cesty od přehrady k Jablonecké chatě. Pod pensionem je pak lanové centrum Artur a dole v Janově je možné zkusit co s vaším tělem dělá adrenalin na bobové dráze.

Prožijte u nás aktivní dovolenou

Chcete-li během dovolené nejen relaxovat, ale užít si i řadu sportovních a zábavných aktivit, Pension pod Vlekem je pro Vás ideální volbou.

Na své si přijdou jak milovníci lyží, tak i v létě vyznavači trekingu, adrenalinu či nadšenci pro cyklistiku, koloběžky či pěší turistiky. Ať je léto nebo zima – v našem pensionu bude vždycky prima!

Svatba jako řemen! U nás na pensionu

Uspořádejte svůj svatební den u nás v pensionu. V krásném tichém prostředí v Jizerských horách vám nabízíme pension s kapacitou cca 40 lůžek s velkou společenskou místností, venkovními prostory, udržovanou loukou na které bude vaše ANO znít obzvláště krásně.

Stravování si můžete na svatbě zařídit vlastní, nicméně vám rádi zajistíme cateringové služby z naší restaurace Půlměsíc grill a pasta v Jablonci nad Nisou.

Ozvěte se nám!

Pokud Vás Pension pod Vlekem zaujal a rádi byste u nás strávili pár volných chvilek – napište nám via kontaktní formulář vpravo, či rovnou zavolejte.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Telefon:

606 068 799

Email:

info@dojizerek.cz

Adresa:

Pension pod Vlekem | Janov nad Nisou 1215, 468 11 Janov nad Nisou

Menu