Chata Nisanka

7 apartmánů v samém centru Bedřichova…

Vybavení:

    • Venkovní posezení s grilem, ohniště, veliké dětské hřiště a prostorný pozemek
    • Lyžárna s vysoušečem lyžáků, či bot a kolárna
    • Všechny apartmány vybaveny kuchyňským koutem, kde najdete veškeré kuchyňské vybavení
    • TV a WiFi – v přízemí je pak společenská místnost s kuchyňským koutem a dětským koutkem

Stravování:

    • To je v případě našich apartmánů čistě v režii hostů a jejich kreativitě se meze nekladou
Lokalita a okolí – zábava v zimě i létě

V zimě, jak je uvedeno výše, je téměř vedle apartmánů sjezdovka, která je svým zaměřením spíše nenáročná. Kousek dál je pak nástupní místo na Jizerskou magistrálu a sice bedřichovský stadion. Od tamtud se můžete vydat na libovolně dlouhé výlety po zimních Jizerkách, či můžete zkusit závodní 5 km dlouhý okruh.

Vzdálenost k vlekům je 400 m po rovině a na stadion je to zhruba 1 km. V zimě pak jezdí po celém Bedřichově shuttle který máte jako naši hosté zdarma. Jako celé Jizerky i Bedřichov je kousek od Prahy a cesta sem je většinou příjemná, z 90% po dálnici.

V létě je pak Nisanka umístěna tak, že v jejím okolí je několik stezek. Například Bedřichovké výhledy stojí určitě za prozkoumání, naučná stezka na Černou Nisu, mravenčí stezka na Královku, či stezka k Viklanu jsou také zajímavé. Dětská hřiště jsou také různě rozeseta po Bedřichově a naleznete zde i dva funkční krámy. Ze stadionu se pak dá vyrazit na cyklo, či pěší výlet. Pro chvíle večerního volna můžete využít například bowlingových drah v pensionu UKO či v La Pastě. V obou dvou zařízeních se také můžete dobře najíst.

Užijte si u nás skvělou dovolenou

Hledáte-li klidné ubytování na úrovni, přesto přímo v centru Bedřichova, pak je apartmánový dům Nisanka přesně to pravé pro vás.

Ať už cestujete s dětmi nebo s přáteli, vždy se najde celá řada aktivit, které si u nás můžete užít v zimě, v létě i pokud není počasí zrovna příznivé – naše herna i společné prostory jsou plně k dispozici, stejně jako řada indoor sportovišť v blízkém okolí…

Ozvěte se nám!

Pokud Vás chata Nisanka zaujala a rádi byste u nás strávili pár volných chvilek – napište nám via kontaktní formulář vpravo, či rovnou zavolejte.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Telefon:

606 068 799

Email:

chatanisanka@email.cz

Adresa:

Chata Nisanka | Bedřichov 1721, 468 12 Bedřichov

Menu