Zima

V zimě je téměř vedle apartmánů sjezdovka, která je svým zaměřením spíše nenáročná. Kousek dál je pak nástupní místo na Jizerskou magistrálu a sice bedřichovský stadion. Od tamtud se můžete vydat na libovolně dlouhé výlety po zimních Jizerkách, či můžete zkusit závodní 5 km dlouhý okruh.

Léto

V létě je Nisanka umístěna tak, že v jejím okolí je několik stezek. Například Bedřichovké výhledy stojí určitě za prozkoumání, naučná stezka na Černou Nisu, mravenčí stezka na Královku, či stezka k Viklanu jsou také zajímavé. Dětská hřiště jsou také různě rozeseta po Bedřichově a naleznete zde i dva funkční krámy. Ze stadionu se pak dá vyrazit na cyklo, či pěší výlet.

APARTMÁNOVÝ DŮM NISANKA V CENTRU BEDŘICHOVA

Lokalita:

Hledáte-li klidné ubytování na úrovni, přesto přímo v centru Bedřichova, pak je apartmánový dům Nisanka přesně to pravé pro vás. Vzdálenost k vlekům je 400 m po rovině a na stadion je to zhruba 1 km. V zimě pak jezdí po celém Bedřichově shuttle který máte jako naši hosté zdarma. Jako celé Jizerky i Bedřichov je kousek od Prahy a cesta sem je většinou příjemná, z 90% po dálnici.

 

Vybavení:

Venkovní posezení s grilem, ohniště, veliké dětské hřiště a prostorný pozemek jsou základem pro vaši příjemnou letní dovolenou.

Parkování je uzpůsobeno tak, že každý apartmán má jedno parkovací místo. Hostům je samozřejmě k dispozici lyžárna s vysoušečem lyžáků, či bot a kolárna. Nisanka má k dispozici 7 apartmánů. Ty jsou vybaveny kuchyňským koutem, kde najdete veškeré kuchyňské vybavení potřebné pro vaše kuchařské dovednosti. K dispozici jsou indukční varné desky, rychlovarná konvice lednice. Na každém apartmánu je také TV a WiFi. V přízemí je pak společenská místnost s kuchyňským koutem a dětským koutkem.

 

Stravování:

To je v případě našich apartmánů čistě v režii hostů a jejich kreativitě se meze nekladou.

 

Okolí:

V zimě, jak je uvedeno výše, je téměř vedle apartmánů sjezdovka, která je svým zaměřením spíše nenáročná. Kousek dál je pak nástupní místo na Jizerskou magistrálu a sice bedřichovský stadion. Od tamtud se můžete vydat na libovolně dlouhé výlety po zimních Jizerkách, či můžete zkusit závodní 5 km dlouhý okruh.

 

V létě je pak Nisanka umístěna tak, že v jejím okolí je několik stezek. Například Bedřichovké výhledy stojí určitě za prozkoumání, naučná stezka na Černou Nisu, mravenčí stezka na Královku, či stezka k Viklanu jsou také zajímavé. Dětská hřiště jsou také různě rozeseta po Bedřichově a naleznete zde i dva funkční krámy. Ze stadionu se pak dá vyrazit na cyklo, či pěší výlet. Pro chvíle večerního volna můžete využít například bowlingových drah v pensionu UKO či v La Pastě. V obou dvou zařízeních se také můžete dobře najíst.

 

Jizerky CARD:

v tomto našem apartmánovém pensionu získáte ke svému pobytu Jizerky CARD nabitou slevami.

 

Ceník:

aktuální informace o cenách naleznete na http://www.chatanisanka.cz/cs/cenik

Kontakt:

info@chatanisanka.cz

Podrobnější informace naleznete na www.chatanisanka.cz

Zašlete nám zprávu


Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Nisanka Nisanka 1 Ap 1 kuchyn 2.JPG Ap 2 ložnice.JPG Ap 4 loznice.JPG Ap 5 loznice 1.JPG Foto.QAK.cz_4941.JPG nisanka nisanka dron 4 nisanka 2 nisanka 5 foto
Blatný rybník 7.11 011IMG_7654.JPGIMG_7677.JPGIMG_7650.JPGpod vlek 3nisankaseverakbedov-2Blatný rybník 7.11 011