APARTMÁNY LOUČKY V JANOVĚ NAD NISOU HRABĚTICÍCH

Lokalita:

Hledáte-li moderně a luxusně zařízené ubytování v krásné, klidné a tiché části Jizerských hor, pak apartmány Loučky zajisté splní vaše očekávání. Najdete je v Hraběticích přímo naproti sjezdovce Loučky, jež je jedna z 11 sjezdovek dětského lyžařského areálu Severák. V Hraběticích jste již téměř na vrcholcích Jizerských hor. Již nemusíte zdolávat kopce pro start vašich běžkařských, cyklo, či pěších výletů.

 

Vybavení:

Apartmány Loučky, tedy apartmánový dům SMRK nabízí 5 apartmánů jež jsou stylově zařízeny na míru vyrobeným dřevěným nábytkem. V každém apartmánu naleznete moderně vybavenou kuchyň. Každá je vybavena kompletním kuchyňským vybavením včetně myčky, rychlovarné konve, mikrovlnky a sklo keramické varné desky. Každý apartmán má také TV a Wifi. Apartmány jsou až na jeden dvou pokojové, přičemž horní apartmány jsou mezonetové. Pro úsporu místa jsme jako lůžka v druhé místnosti zvolili rozkládací gauče. Jsou to však gauče velice kvalitní od české firmy Polstrin. spací matrace je složena uvnitř gauče a po rozložení tak vzniká plnohodnotná spací dvoulůžková postel.  Každý apartmán má své parkovací místo. U domu také naleznete ohniště s grilem a v domě pak lyžárnu/kolárnu s vysoušečem lyžáků a bot.

 

Stravování:

Naše apartmány jsou bez stravy.

 

Okolí:

v zimě je nejblíže sjezdovka Loučky. Tato sjezdovka zatím nemá umělé zasněžování, nicméně v případě dobrých sněhových podmínek je v provozu celou zimu. Kaplička – nástupní místo Jizerské magistrály je cca 300 m od apartmánů.

 

V létě je hostům k dispozici například naučná Smrčkova stezka, či naučná stezka Hrabětické louky. Na svazích sjezdovek Severák pak můžete vyzkoušet fotbal golf. Nejcennější je však v okolí příroda. Klid, který si budete užívat při vašem pobytu je léčivý a vyrazit na večerní procházku okolo Severáku je romantické.

 

Jizerky CARD:

jako naši hosté získáte k vašemu pobytu zdarma slevovou kartu Jizerky CARD na níž naleznete více jak 20 různých slev.

Ceník:

15.3. - 30.8.20  včetně

apartmán 2 lůžka 1260 Kč /noc

apartmán 3 lůžka 1400 Kč /noc

apartmán 4 lůžka 1600 Kč /noc

apartmán 5 lůžek 1750 Kč /noc

Kontakt:

apartmanyloucky@seznam.cz

Podrobnější informace jsou na www.apartmanyloucky.cz

sev4 IMG_20160624_173057 Loučky _DSC8954 _DSC8976 _DSC8991 _DSC89431 smrk smrk dron 4 smrk 4 smrk dron 3 smrk dron
Blatný rybník 7.11 011IMG_7654.JPGIMG_7677.JPGIMG_7650.JPGpod vlek 3nisankaseverakbedov-2Blatný rybník 7.11 011