Ať již hledáte ubytování v pensionu se snídaní v krásném klidném údolí pod Severákem, nebo raději dáte přednost na míru zařízeným apartmánům v Janově nad Nisou - Hraběticích s výhledem na okolní kopce, či chcete do centra dění v Bedřichově a apartmán je pro vás tou správnou volbou pak jste tu správně.

 

Naše rodinná společnost nabízí v těchto lokalitách různé tipy ubytování, jež si sami provozujeme. Věříme, že si z naší nabídky vyberete přesně tu možnost, jež uspokojí vaše záměry. Ať již hledáte ubytování pro Vaší rodinou dovolenou, víkendový pobyt, odpočinek, či sportovní pobyt. Všechny naše pensiony a apartmány leží kousek od sjezdovek i od nástupních míst na Jizerskou magistrálu. Tedy ideální pro ubytování v zimě. I v létě je jejich poloha výhodná a poslouží Vám jako ta správná základna pro cyklo i pěší výlety po Jizerských horách.

 

Samozřejmě vám můžeme nabídnout i ubytování v Jablonci nad Nisou a zároveň do Jablonce zveme všechny naše hosty k nám do restaurace. Zde vaříme domácí italské těstoviny, masa z grilu a také několik mexických specialit. Restaurace se jmenuje Půlměsíc grill a pasta a je pro vás otevřena 7 dní v týdnu. Restaurace také nabízí možnost cateringů na všechny možné akce.


Hledáte-li místo pro svatbu pak vám rádi nabídneme náš Pension Pod Vlekem kde je cca 40 lůžek pro vaše hosty, velká společenská místnost, udržovaná louka a pergola. No a z naší restaurace vám sem rádi dovezeme jídlo jak pro klasický rodinný oběd, tak pro večerní raut.

Blatný rybník 7.11 011IMG_7654.JPGIMG_7677.JPGIMG_7650.JPGpod vlek 3nisankaseverakbedov-2Blatný rybník 7.11 011