Společnost DO JIZEREK, s.r.o. je aktivním členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory. Díky tomuto členství můžete Vy naši hosté získat slevovou kartu Jizerky CARD jež vám nabízí mnoho slev a výhod při vašem pobytu u nás v jednom z našich pensionů, či apartmánů.

 

Ubytujte se minimálně na dvě noci a získejte tak například slevu do jabloneckého muzea skla a bižuterie, do jabloneckého bazénu, do Dino parku v Liberci. A do mnoha dalších míst. Je jich bezmála 20. Kompletní přehled o slevách naleznete na tomto odkazu http://www.jizerske-hory.cz/cs/karta-hosta

 

Hlavní slevou pro letošní léto je sleva na lanovku na Tanvaldském Špičáku, jež vás i vaše kolo vyveze nahoru a vy pak můžete prozkoumat nový bike park jež nabízí cca 8 km upravených tras různé obtížnosti.

 

Jizerské hory jsou samozřejmě hlavně o venkovních aktivitách, ale s naší kartou vás nezaskočí ani nepřízeň počasí. Najdete na ní také odpočinkové a relaxační aktivity pro případ, že si budete potřebovat od venkovních radovánek odpočinout.

foto
Blatný rybník 7.11 011IMG_7654.JPGIMG_7677.JPGIMG_7650.JPGpod vlek 3nisankaseverakbedov-2Blatný rybník 7.11 011