Vážení hosté, otevíráme pro vás po rekonstrukci. Těšit se můžete na zvětšené pokoje, každý pokoj má nově svou vlastní koupelnu s přístupem přímo z pokoje. TV v každém pokoji a  WiFi po celém pensionu.

Lokalita:

Náš pension naleznete v Janově nad Nisou - Hraběticích jen 400m pod lyžařským areálem Severák.  Cesta sem trvá z kraje Prahy něco málo přes hodinu.

Vybavení:

U pensionu pohodlně zaparkujete a využít můžete venkovní posezení u ohniště, či zastřešenou pergolu. Zatímco si vaše děti mohou hrát na venkovním hřišti, velké udržované louce, či ve skalním hřišti.

Pension nabízí cca 40 lůžek. Většinou ve čtyř lůžkových pokojích s vlastní sociálkou. Na každém pokoji naleznete TV a WiFi je přístupná po celém pensionu. Pokoje jsou prostorné. Jednoduše, ale účelně zařízené. Dále je k dispozici velká společenská místnost s kamny, TV a dětskými hračkami. V pensionu máme samozřejmě lyžárnu s vysoušečem lyžáků a bot. Tato místnost slouží v létě pak jako kolárna.

Stravování:

Den začnete snídaní, o níž se postaráme my a dále máte k dispozici plně vybavenou kuchyni. Každý pokoj má vlastní ledničku a kompletní sadu nového nádobí. Nemusíte se tak omezovat časem večeře a vaší kuchařské kreativitě se meze nekladou. Nicméně krásně opečený buřt nad ohněm chutná u nás v Jizerkách na horském vzduchu opravdu fantasticky.

Okolí:

V zimě je samozřejmě nejvíce navštěvovanou atrakcí dětský zimní lyžařský areál Severák. Je zde 11 různých vleků různých obtížností. Pro ty nejmenší je připraven i pojízdný koberec a pokud své děti svěříte do péče lyžařským instruktorům, budete z jejich pokroku nadmíru nadšeni. Samozřejmě je možné na závěr navštívit i mnohem větší sjezdovky na Tanvalském Špičáku. Ten je od nás vzdálen jen cca 10 minut jízdy autem a v rámci vaší permanentky můžete jeden den lyžovat na Špičáku bez nutnosti dalších doplatků. Nástupní místo Jizerské magistrály Kaplička je samozřejmě také kousíček. Tedy zhruba 1 km. Ideální warm up před běžeckým výkonem.

V létě je pak aktivit v našem okolí nepoměrně více. Na sjezdovkách je možné zkusit fotbal golf, vyrazit po modré přímo na rozhlednu Královku, nebo zajít nad Severák na rozhlednu Slovanku a pak pokračovat dál směr Jablonec na rozhlednu Bramberk. Pro děti je pak připravena Smrčkova naučná stezka kolem Severáku a po cestě na Prezidentskou chatu se můžete dozvědět spoustu zajímavostí na naučné stezce Hrabětické louky. Na Prezidentskou se dá také dojít okruhem jež vede podél Josefodolské přehrady a skvělá zpráva je, že i tato cesta je již sjízdná s kočárkem. Lesy ČR totiž upravily kamenitý kus cesty od přehrady k Jablonecké chatě. Pod pensionem je pak lanové centrum Artur a dole v Janově je možné zkusit co s vaším tělem dělá adrenalin na bobové dráze.

 

Jizerky CARD:

i v tomto našem ubytovacím zařízení dostanete ke svému pobytu Jizerky CARD se kterou můžete čerpat slevy na cca 20 různých místech.

Svatby:

to je samostatné téma našeho pensionu. Velká společenská místnost, venkovní prostory i možnost ubytování vám umožní uspořádat svatbu, jak venkovní, tak i vnitřní. Naše restaurace Půlměsíc grill a pasta vám také může pomoci se zajištěním cateringu. Svatbu vám také můžeme připravit na klíč, váš svatební den si tak budete moci užít bez vyrušování.

Ceník:

Pro letošní rok 2019 je ceník ubytování následující:

22.4.19 - 23.12.19 včetně

1 lůžkový pokoj 400 Kč /noc

2 lůžkový pokoj 800 Kč /noc

4 lůžkový pokoj 1600 Kč /noc

5 lůžkový pokoj 2000 Kč /noc


Kontakt:

rezervace@pensionpodvlekem.cz

více na www.pensionpodvlekem.cz

pod vlek booking Foto.QAK.cz_8480-proWEB Foto.QAK.cz_8496-proWEB Foto.QAK.cz_8516-proWEB Foto.QAK.cz_8520-proWEB Foto.QAK.cz-SLOZENY-103.JPG Panorama_Pod_Vlekem pod vlek 3 pod vlek dron 2 po vlek 3
Blatný rybník 7.11 011IMG_7677.JPGIMG_7650.JPGIMG_7654.JPGBlatný rybník 7.11 011IMG_7677.JPGIMG_7650.JPGIMG_7654.JPG