DO JIZEREK, s. r. o. - ubytovací a gastro služby v Jizerských horách.


Provozujeme síť ubytování po Jizerských horách: pension Půlměsíc v Jablonci nad Nisou, chatu Nisanku v Bedřichově, pension Pod vlekem v Janově nad Nisou a apartmány Loučky v Janově nad Nisou – Hraběticích.
Ubytování

Pension Půlměsíc v Jablonci nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích. Jablonec nad Nisou je město skla a bižuterie, a proto jsou naše pokoje vyzdobeny výrobky ze skla. Hosté na pokojích také naleznou TV, WiFi a kávový set.


Jizerské hory jsou krásným místem kde si každý najde kousek svého. Jen 60 minut jízdy od Prahy najdete krásnou přírodu, bike park na tanvaldském Špičáku se širokou sítí cyklostezek. Můžete navštívit několik naučných stezek, či putovat po rozhlednách. Z naučné stezky u protržené přehrady až mrazí při vzpomínce na tuto událost, jiné jsou určeny pro vaše nejmenší a na konci každé naučné stezky vás čeká malá odměna.


Pension Půlměsíc v Jablonci nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích. Jablonec nad Nisou je město skla a bižuterie, a proto jsou naše pokoje vyzdobeny výrobky ze skla. Hosté na pokojích také naleznou TV, WiFi a kávový set.

 

Chata Nisanka v Bedřichově:

nabízí hostům komfortní ubytování v sedmi apartmánech jen pár stovek metrů od vleků. Apartmány jsou plně vybaveny včetně kuchyně. Hostům je k dispozici také společenská místnost, dětský koutek, parkoviště a lyžárna s vysoušečem bot. Před budovou je hostům také k dispozici veliké dětské hřiště.

 

Z Bedřichova můžete vyrážet do okolí na bezpočet výletů. Projděte si Bedřichovské výhledy, putujte po Mravenčí stezce, projděte se na přehradu na Černé Nise, nově se můžete na kole projet novým flow trailem přímo na stadionu a vyrazit pak dál do Jizerek.

 

Pension Pod vlekem v Janově nad Nisou:

nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném pensionu 400 m pod nástupním místem lyžařského areálu Severák. Pokoje jsou prostorné. Hosté mají k dispozici TV, WiFi a společenskou místnost. V pensionu pro hosty připravujeme snídaně. Bohatě vybavená kuchyně pro vlastní vaření je samozřejmostí. Prostorné parkoviště, dětské venkovní hřiště, venkovní sezení u ohniště s možností grilování, či krytá pergola se také nabízejí ke zpříjemnění vašeho pobytu.

 

Apartmány Loučky v Janově nad Nisou - Hraběticích

jsou naším nejluxusnějším ubytováním v Jizerkách. Dům Smrk nabízí 5 hezky vybavených apartmánů s plně vybavenou kuchyní. Přímo proti apartmánům je sjezdovka Loučky a pro svou polohu jsou také ideálním místem pro pěší a cyklo výlety.

 

na Severáku v Janově nad Nisou můžete vyrazit na Smrčkovu naučnou stezku, zahrát si fotbal golf, nebo si udělat okružní výlet k Josefodolské přehradě, Jablonecké chatě a dál na Prezidentskou. Celý okruh je nyní pohodlně sjízdný i s kočárkem neboť Lesy ČR opravily kamenitou cestu od přehrady k Jablonecké chatě.

 


.

jizerky

V centru Jablonce nad Nisou také provozujeme restauraci Půlměsíc grill a pasta. Jak název napovídá, restaurace hostům nabízí domácí těstoviny, masa z grilu ale také pomalu pečená hovězí žebra, či speciality z mexické kuchyně.
Restaurace salonek

Blatný rybník 7.11 011IMG_7677.JPGIMG_7650.JPGIMG_7654.JPGBlatný rybník 7.11 011IMG_7677.JPGIMG_7650.JPGIMG_7654.JPG